Ամանորի ընդառաջ՝ դեկտեմբերի 28-ից, «Հայկական ավիաուղիներ»-ն ուղիղ թռիչքներ կբացի Երևանից դեպի Թբիլիսի՝ 220 ուղևորի համար նախատեսված հարմարավետ Airbus 321-200 ինքնաթիռով։
Թռիչքի տևողությունը 50 րոպե է:
Չվերթների մեկնարկը հիանալի հնարավորություն է Ամանորն ու ձմեռային հանգիստը Վրաստանում անցկացնելու, իսկ հարևան երկրի զբոսաշրջիկների համար՝ Երևան այցելելու համար:
Մոսկվայից ուղևորները ևս կարող են հեշտությամբ հասնել Թբիլիսի՝ շնորհիվ Երևանով հարմարավետ, տարանցիկ թռիչքների, որոնք իրականացվում են «Շերեմետևո» միջազգային օդանավակայանից:
«Հայկական Ավիաուղիներ»-ի թռիչքների առավելություններն են.
- Ձեռքի ուղեբեռ՝ 1 տեղ մինչև 7կգ – 55х40х20: Սակագների մանրամասները՝ այստեղ
- Սակագնային զեղչեր՝ 2-ից 12 տարեկան երեխաների համար՝ 15%
- Մեկնելուց առաջ տոմսերի փոխանակման և ինքնաթիռում նստատեղ ընտրելու հնարավորություն
Սպասում ենք Ձեզ օդանավում։
Ընթացիկ չվացուցակը և տոմսերի ամրագրումները հասանելի են ավիաընկերության պաշտոնական կայքում և զբոսաշրջային գրասենյակներում:
«Հայկական ավիաուղիներ»-ը հիմնադրվել է 2022 թվականի դեկտեմբերին։ Ավիաընկերության համար առաջնահերթ և կարևոր է հարմարավետ թռիչքների ապահովումը և բարձրորակ ծառայությունների մատուցումը։ Չվացուցակում՝ Բաթում, Դելի, Մոսկվա, Սոչի, Միներալնիե Վոդի, Ուֆա, Կազան, Վոլգոգրադ քաղաքներն են։

В преддверии Нового года, с 28 декабря Armenian Airlines открывает прямые рейсы из Еревана в Тбилиси на комфортабельном самолете Airbus 321-200 с компоновкой 220 пассажирских мест.
Время в пути: 50 минут.
Запуск рейсов-прекрасная возможность провести новогодние и зимние каникулы в Грузии, а для туристов из соседней страны - прилететь на отпуск в столицу Республики Армения!
Пассажиры из Москвы смогут также легко добраться до Тбилиси благодаря удобным трансферным рейсам из Международного аэропорта Шереметьево с удобной пересадкой в Ереване.
Расписание и бронирование билетов доступны на официальном сайте авиакомпании и в авиакассах.
Армянские авиалинии» были основаны в декабре 2022 года и выполняют прямые рейсы из Международного аэропорта Ереван Звартноц в Дели, Батуми, Москву, Сочи, Волгоград, Минеральные Воды, Уфу и Казань.
Ключевыми приоритетами перевозчика являются обеспечение безопасности полетов и предоставление высокого уровня сервиса. Авиакомпания ориентирована на развитие международной маршрутной сети, а также расширение модели комфортных стыковочных рейсов на базе сформированной программы полетов через Ереван.